jednodijelni kupaći kostimi akcija

ktc popust na igračke

nagrada zlatni joystick za online igru godine

tuš i kada

Zavirite u veliki izbor promo pribora za vino i pronađite idealni reklamni vinski set ili set za vino za poslovne partnere. Svi promo proizvodi iz ponude ... Dodaj u Zatraži Ponudu · Set za vino od aluminija i ABS-a S94198 ... VINSKI SET 4/1 KUTIJA ZA VINO ALUMINIJ 6829 ... POKLON SET ZA VINO 9/1 8557 ... Vinski poklon setovi idealni su za ljubitelje vina. ... Osim vinskih setova, iz ponude izdvajamo i set čaša za gin tonik ili setove za koktele koji sadrže ... Elegantni bokali i dizajnerski pribor za vino. Savršeni poslovni pokloni s tiskom vašeg logotipa. Brza i jednostavna narudžba. Povoljne cijene. Usporedi ponude trgovina za Poklon set za vino i izaberi najbolju. Traži po proizvodima iz kategorije Svi proizvodi je najbolja kupovina, ukoliko želiš ... Pokloni za ljubitelje vina ... Električni otvarač za vino Black Twister Električni otvarač za vino Black Twister ... Poklon set za vino boca diVinto. Poklon set za vino u obliku boce je praktičan poklon koji ujedno ima i lijep dizajn za svako kućanstvo, gdje čaša dobrog vina ima svoje časno mjesto. Za ljubitelje vina - ekskluzivni darovi - elegantni i luksuzni dekanteri, ... Luksuzni poklon za vino SET 4 in1 električni otvarač vina + aerator + perilica ... Trebate poklon za rođendan ili neku drugu priliku, a u škripcu ste s vremenom ? Idealno za Vas je ovaj set za vino s različitim dodacima. Reklamni pribor za vino i ostali dodaci su elegantan poslovni poklon. Idealan su izbor za darivanje poslovnih partnera za kraj godine. Staccato - Porsche Design. Najbolje mjesto za poklone, Set za vino, Staccato - Porsche Design. Najbolje mjesto za poklone, Poklon set za vino - Xindao, Zavirite u veliki izbor promotivnog pribora za vino za vaše poslovne partnere ili suradnike. Svi promotivni setovi za vino iz ponude poslovnih poklona su ... Poznajete nekoga tko obožava vino? ... Stalci za vino uvijek su ideja kao poklon za njega. ... SET BUTELJA I ČAŠA LJUBAV IDE KROZ ŽELUDAC, VINO ISTO. Za posebne rođendane, godišnjice, umirovljenja i ostale prigode nudimo vam set za vino (boca za vino, 2 čaše na stalku). Na set graviramo tekst, ... Opis. Šifra proizvoda: 11265500. Ime proizvoda: Mino poklon set za vino i sir. Proizvođač: Paul Bocuse. Regularna cijena: 211,04 kn ... Vinski set u drvenoj poklon kutiji s prostorom za jednu bocu vina. Uključuje metalni prsten za bocu, otvarač, čep i lijevak. Boca vina nije uključena ... Želite li se pobrinuti za najsitnije detalje vašeg doma i koristiti nove proizvode koji će vam olakšati život, kupite 5% Wine Gift Set (5 komada) po ... Želite li se pobrinuti za najsitnije detalje svog doma i koristiti nove proizvode koji će vam olakšati život, kupite Poklon set za Antonio Miró (4 kom) ... Dimenzije: visina 33 cm, promijer 8 cmBoja: mat crnaIzgled kao na slici. Vino Bogondon 0,75 l, Stina Vino Godiment 0,75 l, Stina Drveni vinski kabinet. Otvarač za vino. Stoper Termometar Prsten Zamjenska igla Poklon vinski set u obliku boce vina. U setu se nalazi 3 dijela koji se koriste prilikom otvaranja i posluživanja vina. Set dolazi u kartonskoj po. Na Vaš odabir ostavljamo ručno rađene kolačiće vlastite proizvodnje pod brandom Mrvice, proizvode hrvatske prirodne kozmetike, vrhunska vina i pjenušci, te ... Odličan poklon za ljubitelje dobre kapljice i šaha! U efektnoj kutiji sa šahovskom pločom dobivate četverostruki set za otvaranje i posluživanje vina i ... Nepogrešiv izbor za poklon za sve ljubitelje vina! Kovčeg oblika butelje vina zatvara se pomoću magneta. U setu dobivate: – spiralni vadičep Promotivni proizvodi kao mirisni setovi, setovi za vina i koktele, setovi za ... Set otvarača za vino Costieres, drvo ... Vinska poklon vrećica Varien, bež. Malbec, 4-dijelni set za vino u kutiji za poklon. Kataloški broj: AP804905. Wine set with 6 wooden inlaid wine accessories, in black gift box. Volumen / masa / količina: 4 teglice sa začinima (različite gramaže) ; Brand · Spicy Days ; Povezani proizvodi. Poklon paketi. Degustacijski set ljutih umaka 4x5ml. Sep 9, 2021 — TOWER IZNENAÐENJA Nova linija poklon setova u našem asortimanu donosi četiri nova modela, uključujući set za kuhano vino te set s vinom, ... Proizvodimo vrhunska vina domaćih i stranih sorti. CZ Žilavka je srebrena sa Decanter ... Poklon set. NaslovnaPoklon set. Prikazuje se svih 3 rezultata. Set za vino koji se sastoji od termometra, lijevka, otvarača i zatvarača, ukupno 6 komada. Idealno za poklon. Robu šaljemo poštom i tiskom Promotivni set za vino u poklon kutiji od pluta za jednu vinsku bocu, a sastoji se od konobarskog nožića s otvaračem, prstenom protiv kapanja, ... 2 days ago — sladak disparitet Snimiti Vin Bouquet poklon set za vino | Abrakadabra web shop · bacanje Kritički redovan Automatski Vinski Otvarač | Gift Shop ... POKLON SET ZA VINO ESSENTIALS. cijena. Na upit kn. Proizvođač VACU-VINE. Dostupnost Na skladištu. Šifra 5570. Dimenzije(mm). standardna. Dodaj u košaricu. Poklon pakte sadrži butelju vrhunskog plavca Blato i četverodijelnii set za vino: otvarač, čep , prsten za bocu i ljevak. U cijenu uključena aplikacija loga ... Set uključuje: gravirani stalak za bocu i čašu ugravirana boca i čaša s vašim tekstom mogućnost izrade stalka za jednu, dvije ili više čaša boca i čaša ... Legnoart Degustibus premium set za degustaciju vina ... Poklon Galerija Stalak za bocu. Poklon Galerija ... InnovaGoods set dodataka za vino 5/1 20.5x24x6cm. Idealan poklon za ljubitelje vina! Set sadrži: termometare, prsten, izljevač i zatvarač za bocu. AMBASADOR SET. Crna poklon kutija za tri butelje – sami izaberite vina Vinarije Iuris po izboru i kreirajte cijenu koja Vam odgovara.